417,90 504.70 5.63
+7 (7172) 757 485 24kz@khabar.kz
ҚАЗ

Бокстан жасөспірімдер арасындағы ел чемпионатының үздіктері анықталды

  • 118
  • UPD: 22:53, 07.02.2021
Бокстан жасөспірімдер арасындағы ел чемпионатының үздіктері анықталды

Ақтөбеде бокстан жасөспірімдер арасындағы Қазақстан чемпионаты өз мәресіне жетті, деп хабарлайды Olympic.kz.

Аталған ел біріншілігінде 2005-2006 жылдары туған жасөспірім былғары қолғап шеберлері өзара мықтыны анықтады. «Жекпе-жек» спорт кешенінде 14 салмақ бойынша барлығы 284 боксшы бақ сынады.

Жүлдегерлер тізімі:

44 кг

1. Кемерхан Темірлан (Қарағанды обл)

2. Боранбек Бексұлтан (Жамбыл обл)

3. Нұрлыбек Аманат (БҚО)

3. Сексенбаев Үслам  (ШҚО)

46 кг

1. Избасаров Жандарбек (Манғыстау обл)

2. Байпақов Дамир (Қарағанды обл)

3. Ермек Сәкен (Жамбыл обл)

3. Кеңесханов Данияр (Қызылорда обл)

48 кг

1. Қадырхан Айдар (Шымкент қ)

2. Машкентаев Ислам (Павлодар обл)

3. Молдаш Сұлтан (Жамбыл обл)

3. Сейтхан Мұқаметжан Манғыстау обл

50 кг

1. Қадырхан Айдар (Шымкент қ)

2. Машкентаев Ислам (Павлодар обл)

3. Молдаш Сұлтан (Жамбыл обл)

3. Сейтхан Мұқаметжан (Манғыстау обл)

52 кг

1. Сабырхан Төрехан (Шымкент қ)

2. Жаксылыков Әкежан (ШҚО)

3. Оралбаев Нурасыл (Шымкент қ)

3. Қалдыбаев Нурислам (Түркістан обл)

54 кг

1. Ниязбай Адайбек (Манғыстау обл)

2. Отар Мадияр (Қарағанды обл)

3. Жамбек Мейрамбек (Түркістан обл)

3. Амантаев Райымбек (Ақтөбе обл)

57 кг

1. Анарбаев Бақтияр (Түркістан обл)

2. Сейілхан Өнер (БҚО)

3. Хаметов Нұрбол (Алматы обл)

3. Мустафинов Ерасыл (Ақтөбе обл)

60 кг

1. Тайпақов Мадияр (Қарағанды обл)

2. Төлеген Ерсұлтан (Түркістан обл)

3. Әлжан Алтынбек (Манғыстау обл)

3. Жаксылыков Жалғас (Ақтөбе обл)

63 кг

1. Абдолда Жасұлан (Алматы обл)

2. Касымов Адиль (Павлодар обл)

3. Кучер Денис (Қост анай обл)

3. Мамасахлисашвили Никита (Қар. обл)

66 кг

1. Советов Ислам (Қарағанды обл)

2. Мауленов Мырзахан (Нұр-Сұлтан)

3. Меден Шынғыс (Алматы обл)

3. Самиголлин Бекзат (БҚО)

70 кг

1. Литвинов Виктор (Ақмола обл)

2. Ерсұлтанов Жандос (Түркістан обл)

3. Шынжырбеков Бекасыл (Нұр-Сұлтан)

3. Хожамжар Исамедин (Жамбыл обл)

75 кг

1. Тулемисов Даулет (Ақтөбе обл)

2. Сайтенов Батырхан (Ақмола обл)

3. Шайкибеков Дихан (Павлодар обл)

3. Сәдуақасов Біржан (Қызылорда обл)

80 кг

1. Бауржан Нурасыл (Атырау обл)

2. Аттиа Хомед Мұхаммед (Алматы қ)

3. Беқсұлтанов Мадияр (Жамбыл обл)

3. Арпенов Батыр (Атырау обл)

+80 кг

1. Ермоленко Иван (Алматы қ)

2. Думан Нұржан (Қарағанды обл)

3. Тілекқабыл Қанат (Манғыстау обл)

3. Панов Александр (СҚО)

Хабар 24 телеарнасы