389,98 432,20 6.09
+7 (7172) 757 485 24kz@khabar.kz
ҚАЗ


Қазақстандық спортшылар ХХІХ Қысқы универсиадаға аттанды

  • 1029
  • UPD: 22:06, 24.02.2019
Қазақстандық спортшылар ХХІХ Қысқы универсиадаға аттанды olympic.kz

Бүгін Қазақстанның студенттік құрамасы Ресейдің Красноярск қаласында өтетін ХХІХ Қысқы универсиадаға аттанды.

Спортшылар мультиспорттық жарыстар өтетін орынға Астана әуежайынан аттанды, деп хабарлайды ҚазАқпарат.

Универсиада-2019-да Қазақстан намысын спорттың 9 түрінен барлығы 95 спортшы қорғайды.

 Сноуборд:

- Слободкина Дарья

- Панин Олег Тимофеевич

Шаңғымен спорттық бағдарлау:

- Төлеубаев Әділ

- Мельник Анна

- Назырова Әсем

- Назыров Ілияс

- Ибраева Камила

- Адамович Дмитрий 

- Амрина Махаббат

- Лукашевич Виталий

- Огнева Анастасия

- Кузнецов Никита

Фристайл (могул, ски-кросс, акробатика)

– Іңкәрбекова Бағлан

- Ақжігіт Маржан

- Алдабергенова Жанбота

- Қалмұрзаева Ақмаржан

- Бадрутдинов Ильдар

- Батырбаев Нұрлан

- Жолдас Аяна

- Бабакин Данил

- Сапиянова Айжан

- Әмренова Аяулым 

- Геберт Александр 

- Горлачев Константин 

- Колмаков Павел 

- Цинн Олег

Тау шаңғы спорты:

- Кучин Захар

- Григорова Мария

Мәнерлеп сырғанау:

- Тұрсынбаева Элизабет

- Байтқанов Әбіш

- Мамбекова Айза

- Панихин Артур

- Әдіханова Жансая

Шаңғы жарысы:

- Асқар Нұркен 

- Башмаков Наиль 

- Борцов Константин

- Гридин Никита

- Дүйсенов Әсет

- Климин Олжас 

- Люфт Иван 

- Люфт 

- Мұтағарова Элмира 

- Шалыгина Ксения 

- Тюленева Валерия 

- Шурыга Ангелина 

- Эбель Тамара

Шорт-трек:

- Әмірғалиева Әлия

- Бақыткереева Қадиша

- Ребик Евгений 

- Волковицкая Алена 

- Шамұханов Еркебұлан

- Жақсыбаев Мерсаид

- Бейсеев Нұрлыбек

- Қажғали Нұртілек

- Хан Яна 

- Никиша Денис

Хоккей:

- Самойлов Никита 

- Александров Степан 

- Бояркин Никита 

- Гренц Дмитрий  

- Гурков Дмитрий

- Ибрайбеков Мадияр

- Клещенко Никита 

- Кудрявцев Сергей 

- Севидов Валерий 

- Шалапов Егор 

- Пелевин Александр 

- Степаненко Иван 

- Никулин Владислав 

- Шестаков Аркадий 

- Лихотников Артем 

- Панюков Кирилл 

- Некряч Антон 

- Шетле Артур 

- Яковлев Андрей 

- Преснов Дмитрий

- Гурин Валерий 

- Нұрғалиев Эмиль

Бенди:

- Ахметжанов Бержан

- Орынбасар Ардақ 

- Өтебалиев Максим 

- Қадыржанов Сұлтан 

- Темірәлин Қуаныш 

- Мухит Болат 

- Глухов Илья 

- Малышев Андрей 

- Амангелдиев Ершат 

- Гущин Андрей 

- Оралов Дәурен 

- Бектұрған Азат 

- Бөкешов Нұрбол

- Свешников Антон 

- Қадыржанов Әмір 

- Михалкин Антон 

Байрақты бәсеке Красноярскіде 2-12 наурыз күндері аралығында өтеді. Медальдардың 76 жиынтығы сарапқа салынады. Жарысқа барлығы 56 мемлекеттен 3 мыңнан астам спортшы қатысады.

Хабар 24 телеарнасы